Amerika Rehberi

Amerika Rehberi

Amerika’nın güncel paylaşım sitesi olarak ülke gündemine dair tüm konuları elinizin altına getiriyoruz. Sitemize giriş yaparak özgün içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Amerikarehberi.com sitesinde Amerikan yaşamına dair her detayı okuyabilirsiniz. Gündemi yakından takip etmek isteyenler için ücretsiz paylaşımlarımız devam ediyor. Tarafsız yorumlar ve en özel içerikler sizleri bekliyor. Amerika’da yaşanan her konuyu elinizin altına getiriyoruz. Kaliteli içeriklerimizi gün içerisinde dilediğiniz zaman okuyabilirsiniz. Güncel içeriklerin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Amerika E2 Vizesi

Amerika’da iş kurmak ya da farklı sektörlerde yatırım yapmak isterseniz E2 vizesinden yararlanmak gerekir. Amerika E2 vizesi alabilmek için belirlenen sermaye üzerinden yatırım yapmalısınız. Amerika’da yatırım yapmak isteyen Türk vatandaşları bu vizeden yararlanabilir. Ülkede yeni bir işletme devralmak ya da işletme kurmak isteyenler bu vizeden yararlanabiliyor. Vize alımı sırasında sizlerden istenilen tüm koşullara uymanız gerekir. Vizenizin süresi dolduğunda uzatma şansınız bulunuyor.

EB5 Yatırımcı Vizesi

Amerika EB 5 yatırımcı vizesi 500.000 – 1.000.000 dolar değerinde yatırım yapan kişilere verilir. Green Card gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz. Bu vize sonrasında kendiniz ve aileniz için Amerika’da gelecek inşa edebilirsiniz. Beş yıl sonrasında ise ABD vatandaşlığına başvuru gerçekleştirebilirsiniz. EB5 sayesinde yatırım yoluyla Amerika’da oturum izni alabilirsiniz.

EB5 yatırımcı vizesi ile kalıcı süreyle ABD’de oturum almak mümkün hale geliyor. Bununla beraber başvuru sahibinin ailesi ve 21 yaşında altında bulunan çocukları da bu vizeden yararlanabiliyor. Göçmen yatırımcılar EB-5 vizesi kapsamında hayalini kurdukları vatandaşlığa kavuşabiliyor. İşsizlik oranı yükse bölgelerde 500,000. Dolar değerinde yatırım yapmalı ve en az 10 Amerikan vatandaşına iş istihdamı sunmalısınız. Bu şartları yerine getiren yatırımcılar sınırsız oturum hakkı sunan Green Card sisteminden kolayca yararlanabiliyor. Yatırım konusunda dilerseniz profesyonel destek alabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

İngiltere Aile Birleşimi Sınavı Nasıl Yapılır?

İngiltere Aile Birleşimi Sınavı Nasıl Yapılır?

Soma Faciasında İş Güvenliği İhlali Var Mıydı?

Soma Faciasında İş Güvenliği İhlali Var Mıydı?

İş Güvenliğinin Önemi ve Amacı 2021

İş Güvenliğinin Önemi ve Amacı 2021

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir