CS GO Hileleri 2021

CS GO Hileleri 2021

Cs go cheats CS oyun serisi ilk olarak Half – Life modu olarak karşımıza çıktı, bu mod çok indirilince Valve oyunu satın aldı.

Cs go hileleri oyununun en son sürümü 1.6 ve ardından CS:Source, CS:S farklı bir oyun motoruyla çıktı. Ancak CS:Source çalışmayınca yapımcı firma son bir kez denedi ve CS:GO’yu piyasaya sürdü.

CSGO, 2012’de ilk çıktığında nadiren oynanıyordu, ancak Valve topluluk Pazarını getirdi ve oyun bir anda “Burned Gone” oldu. Pazar sayesinde herkes skinlerini satabilir ve yenilerini alabilirdi. Bu özellikten sonra tek sorun oyunlardaki güç dengesizliği oldu ki bu daha sonra düzeltildi.

Hile Nasıl Kullanılır?

Öncelikle hileyi indirmek için aşağıdaki linke tıklıyoruz ve hileyi bcvc reklamlarını geçerek indiriyoruz. Ardından rar şifresini indirmek için tıklayın yazan yere tıklıyoruz ve trlink reklamlarını atlayıp hileyi indiriyoruz. Bazı arkadaşlar trlink reklamlarında sorun yaşıyor. Bu arkadaşlar youtube’da trlink reklamları nasıl geçilir video izlesinler. Apex Legends Hileleri denildiğinde ilk biz gelmekteyiz.

Her ikisini de indirdikten sonra rar şifresini açıp rar şifresini öğreniyoruz ardından rardan duvar hackini çıkarıyoruz. Oyuna giriş yapıyoruz sağ tıklayıp hileyi yönetici olarak çalıştırıyoruz.

Gelen ekranda Pubg Macro yazısı çıkacak ve bir satıra aşağıdakilerden birini yazacaksınız. Hile artık kullanıma hazırdır. Aşağıdaki kullanım tuşları ile hileyi yönetebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Son Teknoloji Oyun Hileleri

Son Teknoloji Oyun Hileleri

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir